گلدن پالم

“زمرد انزلی”با جذب یک سرمایه گذار آلمانی ساخت فروش مجتمع مسکونی و تجاری گلدن پالم در منطقه آزاد انزلی، بر جاده حسن رود به زیباکنار و در نزدیکی دریا را آغاز نموده است.

در  معماری و طراحی این مجتمع  از ایده ویلا آپارتمان شمال  الهام گرفته شده است. طراحی خاص این مجموعه به نحوی است که اکثر واحدها دارای (روف گاردن و تراس گاردن)حیاط های اختصاصی بزرگ (از ۳۹تا۲۴۹ مترمربع) در طبقات مختلفی هستند. تمامی واحدها مجتمع گلدن پالم دارای بالکن های بزرگ (از۸تا۱۲متر مربع) بوده، به نحوی که استفاده از میز پینگ پنگ بیلیارد و باربیکو الاچیق به آسانی در آن ممکن است و اعجاب انگیز اینکه ویو کامل دریا را خواهید داشت.

گلدن پالم

گلدن پالم

سه بلوک مسکونی مجتمع گلدن پالم شمال، مجموعاً دارای ۱۵۴ واحد میباشند و هر بلوک دارای امکانات اختصاصی زیر است:

🔹- دو استخر به همراه سونا و جکوزی در هر بلوک (مجموعاً شش استخر) با هدف استفاده vip ساکنان هر بلوک

🔹- دو سالن اجتماعات در هر بلوک (محموعاً ۶ سالن)

🔹- یک سالن ورزشی در هر بلوک (مجموعاً ۳ سالن)

🔹- این مجموعه به صورت ۱۷ مجتمع مستقل بهمراه ۱۷ آسانسور ۸ نفره میباشد

🔹-جالب اینکه اکثر واحدهای این مجتمع دارای ۲ پارکینگ و از بروزترین سیستم اعلان حریق واطفای حریق استفاده خواهد شد

🔴 همچنین در مجاورت جاده، این مجموعه دارای یک مجتمع لوکس سینمایی تجاری گلدن پالم نیز است که هیچگونه ارتباط بصری از داخل واحدهای تجاری سینمایی به داخل مجتمع مسکونی گلدن پالم وجود ندارد.
مجتمع تجاری مذکور شامل ۵ واحد تجاری مجموعا به مساحت تقریبی ۱۵۰۰ مترمربع و دو رستوران (دارای فضای باز) به مساحت تقریبی ۱۱۰۰ متر مربع خواهد بود.

🔴 و خبر مهمتر اینکه به زودی فرصتهای شغلی این مجموعه عظیم مسکونی تجاری به اطلاع شما شهروندان محترم منطقه آزاد انزلی خواهد رسید