خدمات ما

خدمات ما درباره وام بانکی

خدمات ما با توجه به تماس های مکرر دوستان و سوالاتی که در مورد وام های بانکی پرسیده میشود تصمیم گرفتم که تمامی اطلاعات راجع به وام را در کانال ودر اختیار دوستان قرار دهم✔️
فایل هایی در سایت و  کانال است که نوشته شده با وام بانکی: یعنی خود واحد وام دارد یا مالک هزینه وام را عهده دار شده است🔷🔷

🔹🔹🔹فایل هایی در سایت و کانال است که نوشته شده قابلیت گرفتن وام یا وام از شما :یعنی خود واحد وام ندارد و هزینه خرید اوراق به عهده خود شما میباشد🔹🔹🔹

💰اقساط وام ۷۰میلیونی حدودا ماهی ۱/۲۰۰تا  ۵سال اول میباشد و بعد از ۵سال ماهی۹۵۰تومان است
💰اقساط وام ۶۰میلیونی حدودا ماهی ۹۵۰تومان است
💰اقساط وام ۵۰میلیونی حدودا ماهی ۸۵۰تومان است
💰اقساط وام ۴۰میلیونی حدودا ماهی۶۵۰تومان است

🔷کلیه وام ها وام مسکن است واز طریق اوراق مسکن میباشد و اقساط ۱۲ ساله است وحدود ۱۴درصد میباشد

خدمات ما در رابطه با خریداری املاک در زیباکنار

افتخاره بنده وتیم کاری ماست که،در هر مرحله از خرید  ویلا و مسافرت، اقامت شما در منطقه ساحلی انزلی کیاشهر زیباکنار بتوانیم به شما کمک کنیم

هدف نهایی من و همه کارمندان و همکارانم در مجموعه زمرد رضایت کامل از خرید و آرامش خاطرشماست ،همچنین خدمات نگهداری بدون دردسر ویلا شما چه ساکن ایران باشید و چه هموطن خارج از کشور .

قبل خرید املاک در شمال همه ویلاهای سایتمان را بازدید کنید !  مقایسه کنید سپس با ما تماس بگیرید

پس از مشاهده املاک در سایت  و بعد از ان دریافت درخواست بازدید زمین ویلا و یا تماس از هر نوع اینترنتی از هر کجای دنیا از سوی شما، ما در اسرع وقت با شما تماس می گیریم تا درباره ی گزینه ی مورد نظرو گزینه ترجیحی با توجه به سلیقه و بودجه شما بیشتر صحبت کنیم ، و بعد از آن بهترین ملک را بنا به سلیقه شما پیشنهاد می کنیم.

در این زمینه مشاورین املاک  دفاتر ما به شما کمک خواهند کرد. مشاورینی که در این منطقه زندگی میکنند و کاملا به منطقه اشراف دارند.

خدمات ما درباره اطلاعات املاک تجاری

ما حتی المکان کامل ترین اطلاعات را درباره ی مناطق بندر انزلی زیباکنار کیاشهر منطقه ازاد انزلی لشت نشا خشک بیجار ،در زمینه ویلا و املاک تجاری در این مناطق و تمام اسناد ومدارک مربوطه که ضروری میباشد را برای تکمیل خریدتان و از همه مهمتر تنظیم اسناد به نام خودتان در دفاتر اسناد رسمی باشد برایتان مهیا خواهیم نمود.

بعد از مشاوره ی اولیه تلفنی ما قرار تور مشاهده املاک وشهرکها را برایتان ترتیب می دهیم همراه با رزرو هتل و ترانسفر فرودگاهی رایگان .

با ورودتان به منطقه و خرید ویلای زیباکنار ،کارمندان ما در منطقه آزاد انزلی و شهر انزلی از شما استقبال کرده و در اقامت تان در منطقه ، نشان دادن و انتخاب املاک و همچنین در تمام مراحل تنظیم املاک وحضور در دفاتر اسناد رسمی انتخاب شده توسط شما، به شما کمک خواهند کرد.
در جریان خرید تان همراه با ما، ما خوشحال خواهیم شد که بخشی از هزینه های شما را در رابطه با ، جبران کنیم.

سوالات متداول و پاسخ ان

شما ممکن است سوال کنید کدام خدمات شما متفاوت است ؟ – چون بیش از ۱۷۰ مشاوره املاک در منطقه ماست و به سادگی ده ها و یا صدها واسطه خرید فروش فردی حضور دارند….

در پاسخ به سوالتان با توجه به وقت شریف وبا ارزشتان سعی می کنم به سوالات شما جواب بسیار سریع . کوتاهی بدهیم مطالب این صفحه پاسخ سوال شماست


7211629jw

در جریان خرید ویلای شمال املاک در زیباکنار و منطقه آزاد انزلی :

خدمات ما برای کمک در خرید فروش املاک در زیباکنار ، پشتیبانی کامل کارهای حقوقی که شامل موارد زیر خواهد بود :

مشاوره ی دقیق خرید ویلا در تمام مراحل خرید و بررسی حقیقی وحقوقی اسناد (توسط وکلا و مدیران بازنشستگان ادارت ثبت و بانکها)

بررسی کامل و تجزیه و تحلیل تمام اسناد اصلی و ضمایم مرتبط آنها از جمله اینکه شامل موانع ساخت و یاشامل وام مسکن هستند یا نه (توسط وکیل مجرب با تجربه ۲۰ ساله)

– ارائه ی مجموعه کامل اسناد قدیمی، اگر موضوع خرید املاک روستایی و وراث ، در جریان باشد

خدمات پس از فروش

ما می خواهیم که حتی بعد از خرید ویلا در شمال شما بتوانید همیشه احساس اطمینان، امنیت و آسایش کامل داشته و همچنین روی حمایت کامل و خدمات ما حساب کنید.

برای همین ما بسته های خدماتی موثری برایتان منظور کرده ایم

این موارد شامل :

جمع اوری و پرداخت صورتحساب های اشتراک خود (برق، آب، تلفن، اینترنت)

با بازگشت از تعطیلات به شهر خود ، ما می خواهیم که همراه شما وخانواده محترمتان یک تجربه ی مثبت و شاد برای مدت طولانی به همراه داشته باشید، برای همین تمام مشکلات و نگرانی های عمومی را فراموش کنید..

(مانند صورتحساب پرداخت آب و برق گاز اینترنت تلفن وشارژ ماهیانه شهرک غیره) را که باقیمانده اند یاماهانه میبایست وایز شوند ما با قرار داد  با بانک شهر کلیه صورتحسابهای شما را بصورت انلاین پرداخت و کلیه اوراق پرداختی را خدمتتان پست ایمیل یا فکس میکنیم.

بهترین مشاور املاک شمال کشور (1)

خدمات ما

سرویس خدمات شرکت ما به موقع تمام پرداخت های ضروری را برایتان انجام داده و یک گزارش کامل از صورت حسابهای پرداختی نقدی را به شما ارائه خواهند کرد.

خدمات ما برای بیمه ی ویلا شما

بیمه پارسیان و بیمه آسماری از بیمه های فعال در منطقه هستند.یکی از مهمترین اقدامات در تامین امنیت کامل ویلا خریداری شده تان، بیمه ی آن می باشد. و این پوشیده نیست که مسئله ی مورد نظر به خصوص برای مشتریانی که یک زمان طولانی در ترکیه نبوده اند، بسیار مهم می باشد.

شما می توانید املاک خودتان را در برابر تاثیرات منفی آب و هوا و پدیده های طبیعی، صدمات و خسارات صورت گرفته توسط اشخاص ثالث، سرقت، شرارت ها و اقدامات غیرقانونی و آتش سوزی و غیره بیمه کنید.

اگر در مواقعی هنگام حضور یا عدم حضور شما در املاک خود ، هر گونه حادثه ی بیمه ای اتفاق بیفتد، می توانید در این باره مطمئن باشید که شرکت های بیمه ای طرف قرار داد ما ، کمک های همه جانبه ی خود را ارائه کرده و در حداقل زمان  اقدامات لازم و مناسب برای از بین بردن خسارات وارده را انجام خواهند داد.بیمه ویلا شمال

بیمه ویلا شمال

پیدا کردن کارگر برای تعمیرات ، طراحی و کار داخلی

مشاورین ما  بهترین استادکارها وکارگران در زیبا کنار وانزلی را به شما معرفی خواهند کرد.

برقکاری ویلا     لوله کشی ویلا     گاز کشی ویلا    پکیج ویلا  محوطه سازی    دیوار کشی  نما داخلی   دکوراسیون   تعمیر ابگرمکن

همچنین ما خوشحال هستیم که به شما خدمات حرفه ای خودمان را معرفی کنیم و معمارانی را پیشنهاد کنیم که کمک می کنند ویلا شما زیبایی بی نظیری داشته باشد

ما میتوانیم بهترین رنگها و بافت داخلی را با کاتالوگها وفیلمهای نمونه کار در دفترمان به شما پیشنهاد کنیم و در تحقق رویاهایتان به واقعیت در زمینه ی آسایش واقعی در ویلا، به شما کمک کنیم.

کافیست با ما تماس بگیرد و زمان حضور خود را دفترمان اعلام کنید

۰۹۱۲۲۷۸۶۰۷۵

بازرسی های دوره ای از ویلا و املاک شما وارسال عکس فیلم از محوطه املاکتان در زمان غیاب شما (ماهانه)

برای هر یک از ما بسیار مهم است که بتوانیم در دروه ی عدم حضورمان در ویلا یا منطقه درباره ی وضعیت املاک مطمئن باشیم. به خصوص که این عدم حضورمان در ویلا یا املاک، طولانی باشد.

Royalty-free clipart picture of a white character in a hardhat and vest, taking notes on a clipboard in a construction zone, on a white background.

بازدید بررسی املاک شما در شمال

با پشتیبانی یکپارچه ی ما، خدمات کنترل ماهانه ی املاک و اموال شما پیشنهاد می شود ، شما می توانید در این باره مطمئن باشید که در صورت بروز هر گونه مشکلی یا حتی شرایط اضطراری (فورس ماژور) ، ما فوراً شما را در این باره مطلع کرده و مطابق با تصمیمات اخذ شده توسط شما ، کمک می کنیم تا اثرات و عواقب آنها در کوتاهترین زمان ممکن از بین برود..

کمک به شما جهت محوطه سازی و خرید سنگهای محوطه سازی از معدن و گل گیاه از گلخانهای با قیمت بسیار مناسب

کافیست چند دقیقه در دفتر ما استراحت کنید و نمونه کارها وکاتالوگهایمان را مشاهده کنید مطمعنا شگفت زده خواهید شد

Wisteria Sinensis 23

***************************************************************************************************

خرید یا لوازم سرگرمی جت اسکی موتور چهار چرخ قایق تفریحی

منطقه آزاد انزلی وکارت سبز مسافری و خرید نصف قیمت لوازم خانگی برای بسیاری از مشتریان تا کنون رضایت بسیاری به همراه داشته.

کمک و راهنمایی در خرید مبلمان و وسایل برقی از منطقه آزاد با برگ سبز و کارت شهروندی و دیگر وسایل خرده ریز و جزئی برای ویلا شما

ایجاد آسایش و رفاه در ویلا بسیار مهم دلپذیر است اما در عین حال نیز فرایند بسیار سختی است چون گاهی اوقات ریزترین وسایل جزئی می تواند نقش بسیار مهمی در تزئینات داخل خانه ی جدید شما داشته باشد. برای همین مهم است برای تحقق تمام خواسته های شما، در رابطه با آنچه که دوست دارید و شما را خوشحال می کند، به متخصصان شرکت ما کمکها و راهنمایی های لازم را انجام دهید.

با دارا بودن تجربه ی فراوان در زمینه ی املاک و طراحی دکوراسیون، و همچنین ارتباط با بهترین مغازه های شهر، ما می توانیم متنوع ترین گزینه های مبلمان و مجموعه کامل لوازم خانگی را مطابق با خواسته ی شما با بهترین قیمت به شما پیشنهاد کنیم.

برای ایجاد دکوراسیون داخلی منحصر به فرد مخصوص خود، شما می توانید فهرست سفارشی مبلمان دلخواهتان را ترتیب دهید. ما به نوبه ی خود به شما خدمات متخصصین با تجربه مان را که در تحقق آرزوهایتان به واقعیت به شما کمک خواهند کرد را پیشنهاد می کنیم.

همکاران ما در تحویل، نصب و راه اندازی، سرهم بندی و طراحی مبلمان و لوازم خانگی در غیاب شما کمک خواهند کرد. که به شما اجازه می دهد در زمانتان صرفه جویی کرده و در سفر بعدی تان با گذشتن از این مراحل به خانه ی کاملاً آماده برای اقامت و آسایش تان بروید.

کارت شهروندی منطقه آزاد انزلی

کارت شهروندی منطقه آزاد انزلی

این لوازم را میتوانید در ۳ مجتمع زیر با نصف قیمت خرید کنید

مجتمع ونوس            مجتمع کاسپین          مجتمع ستاره شمال

بسیاری از مشتریان ما  ترجیح می دهند لوازم خانگی را برای ویلا ارزانتر بخرند وبیشتر از لوازم لوکس وبرند با قیمت مناسب استفاده کنند، در رابطه با اطلاعات بیشتر در مورد این مساله”خرید نصف قیمت از منطقه آزاد انزلی و کارت سبز کالای حمل مسافر با ما تماس بگیرد

کمک برای خرید ماشینهای منطقه آزاد انزلی

mashin anzali (1)

برای خرید اتومبیل در زیباکنار و محدوده تردد ماشین منطقه ازاد انزلی و رفت امد با همان خودرو به تهران ، شما باید دارای مجوز فعالیت اقتصادی معتبر وشرکت ثبت شده در منطقه آزاد انزلی باشید. همکاران مجرب وبا تجربه ۱۰ ساله ما در منطقه در انتخاب اتومبیل، وثبت شرکت و اخذ مجوز اقتصادی  به شما کمک می کنند

***************************************************************************************************

راهنمایی ومعرفی مناطق جذاب گردشگری منطقه کوتاه

83461849746567862583

مطمئنیم که تعطیلات در ویلای خصوصی تان در نزدیکی ساحل  انزلی و زیباکناربرای شما یک دنیا احساسات مثبت و خاطره به همراه دارد  مجموعه مرکز تعطیلات زمرد انزلی به شما کمک می کند تورهای خانوادگی و سفرهای کوتاهی به شهرهای مختلف گیلان داشته باشید

ما فکر می کنیم اینکار باعث میشود  طور کامل با تاریخ و اصالت این استان شگفت انگیز آشنا شوید و آن را از یک زاویه و چشم انداز کاملاً متفاوت ببینید.

غذاهای محلی استان گیلان          بازارهای محلی استان گیلان      

lashtnesha (2)

anzali (4)

خدمات ما

bazarzomorodeanzali (14)

در مرکز تعطیلات سازماندهی اوقات فراغت و تعطیلات شما را مطابق با هر سلیقه و وسع مالی به شما پیشنهاد می کنند، متخصصین مرکز تعیطلات به شما کمک می کنند بهترین و جالب ترین گزینه را انتخاب کنید.

فروش مجدد ویلا زمین شما

در نتیجه ی شرایط مالی متنوع، پس از  مدتی برای ما اغلب پیش می آید که مشتری مجدد ویلا یا زمین خود را بفروشد

علت فروش املاک که زمانی خریداری شده،بیشتر این است که ضرورت در خریداری ویلا با متراژ کوچک برطرف شده وبه دنبال ویلا بزرگتری هستند یا مجبورند به شهر یا منطقه ی دیگری نقل مکان کنید و یا اجبار مالی شما را مجبور می کند از خانه یا آپارتمانهای خودتان دست بکشید.

فروشندگان گروه املاک زمرد با خوشحالی در حل این مشکل به شما کمک می کنند. ما نسبتاً قیمتهای مقرون به صرفه و سریعالفروشی را مطابق با وضعیت امروزی روی ملک شما میگذاریم اطلاعات املاک را در وب سایت رسمی فروش ویلا شمال روزانه برای هزاران نفر قابل مشاهده است.

همکاران شرکت ما ترتیبی می دهند که املاک شما به مشتریان بالقوه ما نشان داده شوند. کمک می کنند اسناد لازم برای انجام معامله تنظیم شود.  با سال ها تجربه در زمینه ی املاک تجاری و فروش زمین ویلا در این منطقه ما می توانیم در سریع ترین زمان ممکن املاکتان را به فروش برسانیم.

*****************************************************************************************************************

راهنمایی در ثبت شرکت و برخورداری از معافیتهای مالیاتی ۲۰ ساله منطقه آزد انزلی

ثبت شرکت منطقه آزاد انزلی

ثبت شرکت منطقه آزاد انزلی

با در نظر گرفتن این مساله که مجموعه اسناد و اظهارات وگواهی ها لازم  املاک روستایی که جمع آوری آنها و تشکیل اسناد لازم به دفاتر اسناد باید سریع صورت گیرد،وکار سریع وساده ای نیست همیشه برای خریداران قدیمی املاک ما آسان نبوده ،در همین راستا همکاران و وکلای با تجربه ما با خوشحالی در حل این مشکل به شما کمک می کنند.

****************************************************************************************************

خدمات ما در خصوص راهنمایی در خرید برنج و چای و محصولات محلی

با چندین سال کار و تجربه، که به ما اجازه می دهد در وقت مشتریانمان صرفه جویی کنیم،

می توانم چند ادرس برای خریداری برنج و چای و محصولات محلی به شما معرفی کنیم

ادرس فروشگاههی برنج آقای باقری

لشت نشا چهاراه توچاه

خشک بیجار ……

بندر انزلی

بهترین مشاور املاک شمال کشور (5)                   *******************************************************************************************************************

و در پایان

هدف نهایی من و همه کارمندان و همکارانم در مجموعه زمرد رضایت کامل از خرید و آرامش خاطرشماست ،همچنین خدمات نگهداری بدون دردسر ویلا شما چه ساکن ایران باشید و چه هموطن خارج از کشور.
مطمئن هستیم که خدماتی که توسط ما ارائه میشود به شما کمک می کند در شهر جدیدی که در ان ویلا خریده اید احساس آسایش و امنیت کنید توضیحات این صفحه  بخش اصلی و خط مش املاک و خدمات ماست که خدمت شریفتان  ارایه شد.

مهم ترین اصل من در کار رضایتمندی مشتریانم و توسعه کارمان در شمال کشور و ساخت شهرک ومجتمع های تجاری وگردشگری وتوسعه اقتصادی منطقه آزاد انزلی میباشد.

شادی شما از مالکیت ویلا خریداری شده در اولویت من می باشد.

با تشکر بصیری

(کپی برداری از مطالب این صفحه موجب پیگرد سریع قانونی خواهد بود)