در توضیحات بیشتر این کشتی مشابه  ۷ آپارتمان لوکس با بالکن است  که اندازه آنها حدود ۳۶-۴۳ متر مربع (۳۳-۳۵ متر مربع بدون احتساب بالکن) است.

۳ کابین لوکس با بالکن ، تقریباً ۲۶ متر مربع (۲۱ متر مربع بدون احتساب بالکن) ؛ ۲ کابین لوکس برای افراد دارای معلولیت با بالکن حدود ۳۳ متر مربع (۲۷ متر مربع بدون احتساب بالکن) ؛ ۱۳۳ کابین استاندارد با بالکن ، تقریبا ۱۹-۲۱ متر مربع (۱۶-۱۸ متر مربع بدون احتساب بالکن) ؛ ۸ کابین استاندارد تقریباً ۱۶ متر مربع و ۲ کابین استاندارد برای افراد معلول تقریباً ۲۱ متر مربع. کابین های مسافری در ناحیه عمودی وسط در ۴ طبقه روبنایی قرار دارند.

کابین های ۳ طبقه فوقانی دارای بالکن های مخصوص خود با قسمت های کشویی هستند تا در مواقع اضطراری از حرکت روی عرشه اطمینان حاصل شود.

 

همه کابین های مسافر مجهز به تخت دو نفره ، دوش با توالت ، تهویه مطبوع ، کمد ، گاوصندوق ، تلویزیون با ماهواره و کانال های داخلی ، سشوار ، پریزهای برق ۲۲۰ ولت و ۱۱۰ ولت ، اینترنت بی سیم (Wi-Fi) ، پخش رادیویی کشتی ، داخلی و خارجی است ارتباطات تلفنی

 

 

این کشتی برای همه مسافران غذا فراهم می کند. برای این منظور ، دو رستوران وجود دارد: رستوران اصلی و رستورانی با آشپزخانه باز. رستوران اصلی دارای دو سالن با مساحت ۳۶۰ متر مربع و ۱۴۰ متر مربع است که هر سالن دارای سلف سرویس است.

سالن بزرگ مجهز به پیشخوان بار است. در رستوران با آشپزخانه باز می توان آماده سازی غذا را مشاهده کرد ، گالیا با یک پارتیشن شیشه ای از رستوران جدا شده است. همه رستوران ها دارای حداکثر شیشه هستند ، که به شما امکان می دهد نه تنها از غذاهای خوشمزه ، بلکه از منظره پنجره ها نیز لذت ببرید. در کنار بار ۲۴ ساعته ، یک عرشه آفتابگیر دو سطح با یک گریل بار ، یک استخر شنا و چهار جکوزی وجود دارد (در هوای بد ، قسمتی از عرشه با یک سایبان کشویی بسته می شود).

 

 

 

این کشتی همچنین اتاق های کنفرانس ، اتاق کودکان ، سالن زیبایی ، کیوسک سوغاتی و مرکز تناسب اندام را ارائه می دهد. برای افراد دارای معلولیت – آسانسورهایی که همه عرشه ها را به هم متصل می کنند. ارتباطات و توالت ، افزایش ابعاد راهروها ، عدم وجود موانع هنگام حرکت روی ویلچر. خودمختاری “پتر کبیر” برای ۱۵ روز سوخت طراحی شده است ، برای سایر قسمتها هم  – ۱۰ روز ذخیره غذایی و ،  حدود تعداد خدمه و پرسنل خدماتی – ۹۰ نفر میباشد

طول – ۱۴۱ متر
عرض – ۱۶٫۸۲ متر
پیش نویس – ۳٫۲۵ متر
عمق عمیق – ۵٫۵ متر
سرعت- ۱۲٫۱۴ گره
ظرفیت مسافر – ۳۱۰ نفر.
خدمه و خدمه – ۹۰ نفر.
نیروگاه – دیزل Wartsila 6L20 (4 х ۱۲۰۰ kW)
نوع درایو – انتقال مکانیکی Z شکل از el. موتورها (۳ واحد)
مجتمع پروانه-سکان-۳ ملخ کامل چرخش ملخ (VRK) “Schottel” از نوع SPR 1012 FP با ملخ های ارتفاع ثابت
حداکثر توان ، مکانیکی – GED 3 x 1000 kW (نیروگاه قایقرانی)
قدرت GDG – 4 11 1140 کیلو وات