کارتینگ انزلی

در پیست های کارتینگ انزلی رانندگی را شکل دیگری تجربه کنید این تجربه را  می توان آغازی بر دنیای متفاوت و حرفه ای اتومبیلرانی دانست .

تصور کنید چراغ  هم اکنون قرمز است با هیجان و بدون تحمل انتظار می کشید انتظار برای تجربه حسی غیر قابل وصف حسی از جنس هیجان وپرواز با سبز شدن چراغ  شروع به حرکت می کنید حرکتی متفاوتر از آنچه تا کنون با خودروی خود یا پدرتان داشته اید .شاید زمانی که از دور به این خودرو ها نگاه میکنید هیچ جذابیتی برای شما نداشته باشند برخی از ادمها نیز این ماشینهای کوچک را به چشم یک اسباب بازی نگاه میکنند اما این نکته هرگز فراموش نکنید که رانندگان بزرگ دنیای اتومبیلرانی با همین ماشینهای بظاهر کوچک و اسباب بازه به تعبیر برخی ! کار خود را آغاز کرده اند .

کارتینگ یا همان ماشینهای کوچک فرمول۴ پیش زمینه ای برای راهیابی به مسابقات فرمول ۱ است .

راندن با این خودروها کار ساده و در عین حال بسیار دشواری است برای اینکه این خودروها کاملا متفاوت هستند این خودروها دارای ارتفاع بسیار کم و فرمانی خشک اما بسیار تیز مثل خرگوش چابک در هنگام حرکت هستند.
این خودروها به دلیل ارتفاع کم و هندلینگ بالا واژگون نمیشوند و همچنین دور آن پوشیده از حفاظ است که تا حد زیادی از شما راننده حرفه ای محافظت می کنند البته این کافی نیست و شما نیز برای  جلو گیری از هرگونه آسیب دیده گی صورت زیبایتان می بایست از کلاه ایمنی و پد گردنی استفاده کنید

کارتینگ ها را می توان به دو دسته کلی تقسیم بندی کرد کارت های رنتال و کارت های حرفه ای .کارت های رنتال برای عموم مردم قابل استفاده بوده و نیاز به آموزش خاصی ندارد این کارت ها را می توان در شهرهای مختلفی از کشور که دارای پیست کارتینگ هستند اجاره کرده و از سواری با آن لذت برد.کارت های حرفه ای اما داستانی متفاوت از رنتال ها دارند این کارت ها که در مسابقات جهانی از آنها استفاده می شوند همانند اسبی وحشی هستند که راننده باید آن را رام کند این خودروها کوچک با موتورهای پرقدرتی ارائه می شوند ازاینرو می بایست راننده آموزش های لازم را برای راندن با آن کسب کند .

کارت های حرفه ای با حجم موتورهای مختلفی ارائه شده و قدرت موتورهایشان نیز متفاوت است در مسابقات جهانی کارتینگ همه کارت ها از شاسی یکسان بهره برده و موتورهای آنها متفاوت است البته حجم موتورها یکسان بوده و تنها شرکت های سازنده آنها با یکدیگر متفاوتند.

اگر تمایل به این رشته ورزشی دارید و یا اینکه می خواهید سطح رانندگی خود را افزایش دهید  می توانید در کلاس های آموزشی ما در این رشته ورزشی شرکت کنید و با گذراندن سه دوره کارتینگ را به صورت حرفه ای مدرک بگیرید.

متن مقاله میباشد

ویلا شمال،املاک در شمال،ویلا زیباکنار،ویلا انزلی،ویلا گیلان