قایق سواری انزلی زیباکنار
اگر تا به حال به انزلی رفته اید اما لذت سفر به دریا را حس نکرده اید، در واقع باید گفت که شما یک تجربهٔ هیجان انگیز سفر به امواج خروشان دریا را نداشته اید!!!!حس هیجان انگیزی که به جرأت میتوان گفت دست کم هرکس باید یک بار تجربه کند و از دست ندهد!!!!!

تصورِ قدم زدن کنار ساحل دریای انزلی در یک روز آفتابی به تنهایی حس شگفت آوری است؛ و وقتی تبدیل به هیجانی وصف ناپذیر در شما می شود که یکی از آن جلیقه های نجات نارنجی را به تن کنید و دل به دریا بزنید!!!! نگاهتان به دستان قایقران است که چه موقع استارت میزند و هیجان در وجودتان تبدیل به دلهره برای کسب اولین تجربه قایق سواری در دریا می شود! قایقران استارت را میزند و قایق موتوری به آرامی شروع به حرکت میکند و به وسط دریا می رسد، نفس عمیقی می کشید و به دریا خیره می شوید و در دل خدا را شکر می کنید که همه چیز روبه راه است و دلهره بیهوده بود. وسط دریا و حس آرامش شما هست که شیطنت قایقران گل میکند و گاز میدهد!!!!!!! قایق روی موج ها آن قدر سریع میرقصد که هر لحظه از ترس واژگونی قایق جیغ میکشید ، همزمان قطرات آب بخاطر سرعت قایق روی صورت و لباستان می پاشد، حالا ترس از واژگونی و جیغ زدن لحظه های اول جای خود را به هیجانی دلچسب داده و شما هم دست در آبهای دریا میکنید و مشغول بازی میشود تا اینکه با صحنه ای دیدنی و زیباتر مواجه میشوید و خود را درمیان نیلوفرهای آبی زیبای تالاب انزلی می بینید، و بیشتر از هرچیزی خوشحالید که چنین تجربه هیجان انگیز و زیبایی داشته اید!!

اگر از شهر رشت قصد دارید که به انزلی بروید فاصله ای حدود ۴۱ کیلومتر باشما دارد، اما به دور از محاسبه ی فاصله بخاطر داشته باشید که قصد بازدید از عروس شهرهای گیلان را دارید، شهری با قدمت تاریخی ۵۵۰ ساله که اولین گمرک بندری ایران را در ۳۰۰ سال پیش تاسیس کرده و نزدیکترین راه کشتیرانی ایران و اروپا از همین شهر بوسیله کشور روسیه بوده و هست، نکته ی جالب تر وجود بزرگترین و زیباترین تالاب دنیا در شهر انزلی است که همه ی دیدنی های منحصر بفرد را برای بازدید کننده ها در همه ی فصول سال دارد، اگر مایل به کسب تجربه ای متفاوت در این تالاب هستید یا تاکنون قادر به مشاهده نیلوفرهای آبی،پسته های دریایی،نیزارها و یا پرندگان منحصر بفرد مهاجر در این تالاب نشده اید ما شما را به یک تجربه جذاب و منحصر بفرد با قایق های موتوری مجموعه خود دعوت میکنیم.

از افراد دارا مجوز قایق اجاره کنید

ویلا شمال،املاک در شمال،ویلا زیباکنار،ویلا انزلی،ویلا گیلان