سایت املاک زمرد  بعنوان پل ارتباطی بازار املاک زمین ویلاهای جنگلی ساحلی شمال کشور و فروش  واحدهای تجاری در شمال کشور،و سرمایه گذاری و تجارت در منطقه آزاد شمال  انزلی به زبان فارسی و با هدف معرفی سازندگان معتمد و فروشنده به متقاضیان خرید زمین ویلا آپارتمان واحد تجاری ، سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی از اواسط سال ۱۳۹۱ شمسی اقدام به اطلاع رسانی و ارائه خدمات مشاور املاک به عزیزان فارسی زبان کشورهای ایران، افغانستان و تاجیکستان نموده است .

این سایت در حال حاضر با عنوان املاک زمرد با اخذ مجوز رسمی از سازمان منطقه آزاد انزلی در حال سرویس دهی به متقاضیان خرید ویلا شمال میباشد.

در این ۴سال تمام هدف تیم کاری ما بر این اساس بوده که از سیاستهای تجاری و ترفندهای جذب و بازاریابی و دلال بازی دوری نموده ، همچون یک منبع معتبر، آمار و اطلاعات قابل استناد در اختیار کاربران مشتاق این سایت قراردهیم زیرا بر این اعتقاد هستیم که آمار و اطلاعات صحیح و دقیق، مهمترین اصل در خرید زمین، ویلا  یا سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی می باشد .

مشاوره حقوقی و ارائه اطلاعات در املاک زمرد

مشاورین آشنا به منطقه و وکیل پایه یک دادگستری ، مهندسین کاردان و با سابقه مثبت در منطقه آزاد انزلی انجام گرفته و در جزیی ترین مسائل مربوط به خرید املاک از ، پروانه های ساخت و اسناد قدیمی وجدید ویلا ها و زمینها مسکونی تجاری  گرفته ،تا سرمایه گذاری و شروع فعالیت اقتصادی در منطقه آزاد انزلی در خدمت شما هستیم .

تجراب تلخ قبلی خریداران “املاک بدون مدارک و هویت درست در شمال کشور ” به ما  آموخت که حتی در خوشبینانه ترین شرایط نیز، وجود یک مشاور آگاه و مطمئن در کنار خریدار امری حیاتی است، هرچند این امر به مذاق فروشندگان  و گاها طرفین فروشنده خوش نیاید.

فارغ از اینکه شما از چه بنگاه خرید نقد اقساط یا پیش خرید میکنید.

همراهی و پشتیبانی شما  زمان بازدید ملک و بررسی اسناد ، با یک هزینه جزیی جزو خدمات ما می باشد .

در صورت خرید املاک معرفی شده توسط این مجموعه ، علاوه بر اینکه خدمات مشاوره ای و اسکان قبل از خرید ویلا  رایگان خواهد بود ، انجام مراحل اداری دریافت سند، و خدمات پس از فروش نظیر اجاره ملک شما بصورت روزانه هفتگی و سالانه ،فروش مجدد، مبله کردن و دکوراسیون داخلی ، تعمیرات و … نیز توسط ما انجام میگردد

شما با تعیین وقت قبلی و هماهنگی میتوانید در دفتر ما حضور یافته و سئوالات خود را مطرح نمائید. ( آدرس و موبایل کارشناسان و تلفن دفتر در زیر متن )

من،صداقت، آرامش هنگام خرید ، اطلاعات درست ،کسب اعتماد و رضایت مشتری را از اصول اولیه کسب و کار خود می دانم .

بصیری مدیریت املاک زمرد

ویلا شمال قیمت،املاک در شمال،ویلا زیباکنار،ویلا انزلی،ویلا گیلان