تفریحات دریایی نوآوری بی نظیر منطقه آزاد انزلی

در چند روز اخیر یعنی اواسط مرداد ۹۴ منطقه آزاد انزلی یک  مجموعه تفریحات دریایی را بازگشایی کرد
این مجموعه در دو مجتمع آقایان و خانومها افتتاح شده است و امکانات آن در نوع خودش در  سواحل ایران بی نظیر وحتی درجه ۱ محسوب می شود.
 مرکز تفریح منطقه آزاد انزلی

مرکز تفریح منطقه آزاد انزلی

این مجموعه در زمینی ۵٫۵ هکتار و با سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد انزلی در ساحل جفرود ساخته شده است.

تا حالا  چندین نقطه ازسواحل گیلان دارای طرح سالم سازی بوده اما معمولا این طرح سالم سازی برای ما یادآور جداسازی یک منطقه از ساحل ودریا با پارچه برزنت آبی یا نارنجی رنگ بدون هیچ گونه امکانات بوده است.

اما با این نواوری سازمان منطقه ازاد انزلی گردشگران در ساحل بی نظیر زیباکنار وجفرود وارد یک سالن انتظامات بسیار شیک  و ورودی تمیز ، ۲ ساختمان رختکن مجهز به ۵۵۰ کمد لباس MDF از ضد آب با روکش pvc ، قفل مغناطیسی و سالن ماساژ و ۱۰۰ عدد تخت آفتاب گیر دور استخری روبرو دریا واقعا بینظیر و مهشر.

photo_2015-08-02_04-15-28

علاوه بر این ساختمان ناجیان غریق و کمکهای اولیه نیز در این مکان دایر شده از دیگر امکانات این مجموعه  باید به ۲۰ عدد دوش روباز صحرایی،و  فضای سبزی که  متناسب با ساحل این منطقه طراحی شده اشاره کنم  ، همچنین چترهای آبی  آفتابگیر ساحلی چشم نوازی محیط را دوچندان میکند ، جاده اصلی و  دسترسی  آسان و پارکینگ و کافی شاپ از جمله امکانات این مرکز تفریحی دریایی است.

27  photo_2015-08-02_04-17-55

شایان ذکر است که به اطلاع مشتریان و مخاطبان سایت زمرد ازنلی برسانم که مسافران و گردشگران دریایی می توانند از زمین والیبال ساحلی استاندار  سازمان منطقه آزاد انزلی استفاده کنند و در زیر برج نور در شب به شنا بپردازند.

برای مشاهده ویلاهای این منطقه از لینک بازدید کنید

روزهای بسیار خوشی برای شما در منطقه آزاد انزلی وزیباکنار ارزومندم مدیریت املاک زمرد

املاک زمرد : منطقه ازاد انزلی به سمت زیبا کیومتر ۷ دقیقا رویروی تابلو امیر بکنده

منطقه آزاد انزلی,مرکزتفریحی دریایی انزلی,افتتاح مجموعه جدید در انزلی,مجموعه دریایی منطقه ازاد انزلی,خبر مرکز دریایی انزلی,خبر جدید از منطقه آراد انزلی,مرکز تفریحی جدید انزلی,مرکز استراحت دریایی در منطقه آزاد انزلی,مرکز شنا منطقه آزاد انزلی,مرکز شنا مدرن انزل,معرفی ساحل شنا انزلی,معرفی دریا انزلی جدید,زمرد انزلی

ویلا شمال،املاک در شمال،ویلا زیباکنار،ویلا انزلی،ویلا گیلان