دهکده ساحلی انزلی کجاست؟

دهکده ساحلی انزلی بزرگ‌ترین شهرک ساحلی ایران است. دهکده ساحلی بندرانزلی در منطقه غازیان بندر انزلی بین دومحله شالیور و بی‌بی حوریه واقع‌شده است , از زمان تاسیس آن در سال ۱۳۴۸ تاکنون با وجود تعداد بسیاری شهرک‌  توریستی در استانهای گیلان و مازندران هنوزهم از زیباترین شهرک‌های گردشگری ایران است. در دهکده ساحلی محوطه سازی و فضای سبز و گل و گیاه اهمیت ویژه‌ای دارد، به گونه‌ای که این ویلاهای لوکس شهرک ساحلی در حدود ۲۰ درصد از مساحت زمین را , به ایجاد فضای سبز بسیار زیبا اختصاص داده است.

دهکده ساحلی بندر انزلی دارای امکانات رفاهی کاملی همچون رستوران ، فروشگاه ، پارک بازی، مسجد، منطقه شنای برادران و خواهران، زمین‌های ورزشی، فضای سبز لاکچری، آلاچیق , دریا و … است.

اجاره ویلا دهکده ساحلی انزلی

شما میتوانید با خرید ویلا در دهکده ساحلی بندرانزلی کارت ورود به این شهرک ساحلی با قدمت و زیبا را دریافت کنید.اما اگر نمیتوانید بدلیل مسایل مختلف در دهکده ساحلی ملک خریداری کنید,میتوانید با اجاره ویلا در دهکده مجوز ورود به این باغ ساحلی زیبا را دریافت کنید.و با ورود به این شهرک ساحلی شمال از مزایا و امکانات این محیط تفریحی و ساحلی که بسیاری بصورت رایگان هستند,استفاده کنید.

دفتر اطلاعات املاک زمرد انزلی نه به پشتوانه چندین سال تجربه و سابقه درخشان خود بلکه به پشتوانه تحقیقات بروز و اپدیت های مستمر و مکرر خود سریعتیرین و بهترین خدمات املاک را در خدمت شما مشتریان عزیز,که برای تعطیلات ارام و امن و مفرح به استان گیلان و شمال کشورسفر میکنید قرار میدهد . که این امر با کمک کارشناسان باتجربه و حرفه ای ما با بالاترین سطح اطمینان و امنیت از هرکجای ایران و خارج ایران میسر است . خرید , فروش , ویلا , آپارتمان , زمین در شهرک زیبای دهکده ساحلی انزلی و سایر مناطق بندرانزلی , منطقه آزاد انزلی , شمال , ساحل دریای خزر

اجاره ویلا دهکده ساحلی انزلی
ویلا دهکده ساحلی انزلی