چطور می‌توانید به مجموعه و یا شخص موفقی تبدیل شوید، تا خریداران ملک از میان این همه افراد شما را برای رسیدن به ویلای رویایی خود برگزینند؟

 

یک شخص یا مجموعه موفق در حوزه املاک باید برای درآمد بیشتر بازارسازی نو  آورانه اصولی و بهتری داشته باشد. اما چطور این بازارسازی را به سرانجام برسانیم؟ آن هم در این زمان که روش خرید و فروش خانه توسط مردم به کلی تغییر کرده است. پس انتظار نداشته باشید که در زمان حال هم مثل زمان قدیم که خانه‌ای در روزنامه آگهی می‌شد و باید منتظر تماس شخصی برای خرید خانه می‌شدید، عمل کنید و موفق شوید.

شما باید اطلاعات واقعی و درستی از املاک به مشتری بدهید تا مشتری بتواند کاملا ملک مورد نظر و محله مورد نظر را شناسایی کند

دنیا رو به تغییر است! تمامی کارها در سال‌های اخیر، به خصوص پس از شیوع ویروس کرونا، آنلاین و اینترنتی صورت می‌پذیرد. شاید برخی همچنان روی کار سنتی و قدیمی خود در بحث خرید و فروش املاک پافشاری می‌کنند؛ کافیست تا کمی با دقت و موشکافانه نگاه کنیم تا ببینیم که حتی زندگی روزمره همین افراد هم از حالت سنتی خارج شده و دیگر کارهای خود را آنلاین انجام می‌دهند. زمان تغییر در روش های خرید و فروش مشاورین املاک و نحوه مشتری یابی آن‌ها رسیده است.

چه موافق باشیم یا مخالف، باید فضای مجازی و آنلاین را جدی بگیریم. اگر شما به عنوان فردی که یک مشاور املاک را اداره می‌کنید با این فضای ایجاد شده هم‌سو شوید، به حتم می‌توانید درآمد بیشتری کسب کنید.

ما در مجموعه  لوجنک که یک سایت حرفه ای حرفه ای برای فروش بیشتر وبرند سازی مشاورین املاک و سازندگان ملک تجاری مسکونی است فضایی به وجود آورده ایم که  میتوانند از خدمات دیجیتال مارکتینگ املاک بهرمند شوند تا مشتریان بیشتری را با   پکیج های تبلیغات گوگل، طراحی سایت، تصویر برداری هوایی از املاک، ارسال گسترده پیامک ،تبلیغات در اینستاگرام ،کانالهای تلگرام و رپورتاژ اگهی،تهیه کلیپ وتیزر تبلیغاتی و  دهها روش نوآورانه دیگر بدست آورند