همه املاک زیباکنار انزلی

ویلای شمال

ویلای شمال با منظره دریای خزر تنها دریا شمال کشور و از زیباترین ساحل های کشور .تداخل خطه سبز جنگلی و سرسبز و صدای پرندگان با صدای امواج دریای بینظیر خزر , پدیده ای خاص و چشم نواز تداخل سبزی جنگل و ابی دریا است . که تنها در این منطقه از کشور شاهد ان هستیم .

خرید ویلای شمال با منظره دریای زیبای شمال

ویلا در شمال

شمال منطقه امن ساحلی میباشد.و استان های گیلان و مازندران و گرگان را دربر میگیرد. .بدلیل امنیت بالا و عمومیت , مردم سواحل دریای خزر را با ویلا شمال میشناسند.ویلای شمال پیش زمینه ای برای یک تعطیلات عالی و بیاد ماندنی است.که البته برای این منظور یعنی ساختن ویلا شمال بیشتر استان های گیلان و مازندران مورد توجه روز افزون قرار گرفته است.
این منطقه ساحلی و جنگلی چندین شهر و روستای ساحلی را در بر میگیرد .شهر ها و روستاهایی با مردم با فرهنگ و اصیل ,با تمدن بالا .

اما بیشتر بناها برای ویلای شمال عمارت ها و ویلاهای زیبا و خاص هستند که بافضای سبز کارشناسی شده دیزاین شده اند.تمام ویلاهای شمال که در ادامه برای فروش مشاهده میکنید. کمال مدارکشان مورد بررسی و تایید کارشناسان قرار گرفته . و دارای مدارک کامل از جمله سند و پروانه ساخت است .

مدارک سند و پروانه ساخت ویلای شمال

خرید ویلا شمال

تمامی ویلاها  برای خرید ویلا در شمال نقشه کشی مهندسی و فنی داشته .بطوریکه میتوان استحکام و زیبایی چشم نواز پلان ویلا و سازه را در کنار هم نظاره کرد .
شما میتوانید قبل از خرید ویلای ساحلی یا ویلای جنگلی خود در شمال راهنمای خرید ویلا شمال را مطالعه کنید.در صورت هرگونه سوال بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید

۰۹۱۲۲۷۸۶۰۷۵

۰۹۱۱۴۶۸۳۶۴۶


کف قیمت ویلاها سایت از 350 میلیون شروع میشود
مشاوره خرید ویلا